Speciaalbier proeverij

Speciaalbier proeverij

Op zoek naar een originele activiteit in Breda? Boek een speciaalbier proeverij op onze unieke locatie in het centrum! Wij brouwen zelf 12 van de 24 bieren die bij ons op tap staan — van frisse IPA's tot zware stouts en verrassende specials. Perfect voor een gezellige middag of avond met vrienden, collega’s of als uitje met je team.

Onze speciaalbier proeverijen zijn meer dan alleen proeven: je krijgt het verhaal achter het bier en natuurlijk alle ruimte om te genieten. Je zit midden in het bruisende Breda, maar niet in het té drukke centrum.

  • 🍻 Speciaalbier Proeverij van 4 bieren, maar mogelijk tot 8 eigen craft bieren

    🎓 Enthousiaste uitleg over de bieren en het brouwproces

  • 👥 Voor groepen vanaf 8 personen tot grote gezelschappen

  • 📍 Gelegen in hartje Breda, goed bereikbaar en met uitzicht op de haven

Speciaalbier proeverij

Hoe werkt de speciaalbier proeverij?

Ben je op zoek naar een speciaalbier proeverij in Breda als groepsactiviteit? Dan biedt de Big Belly Bar & Restaurant aan groepen vanaf 8 tot maximaal 24 personen een uitgebreide proeverij met uitleg van één van onze biersommeliers of brouwers.

  • 6 (Bredase) Bieren – € 23.5 per persoon. Duurt 1 á 1,5 uur.

  • 8 (Bredase) Bieren – € 29 per persoon. Duurt 1,5 á 2 uur.

Speciaalbier Proeverij

wat kan ik proeven?

Uit 12 van de 24 tapkranen tappen wij bieren van Big Belly Brewing Company. Van deze Bredase brouwerij hebben wij een deel vaste bieren, wisselende seizoensbieren en speciale bieren. Op de andere 12 taps hebben we wisselende bieren uit binnen én buitenland. Elke week hebben we weer andere bieren voor een gezellige bierproeverij in Breda.

Drink je liever 0.0 bier? Dit is zeker mogelijk! We vervangen de bieren voor een 0.0 variant. Wijn en fris zijn in overleg mogelijk.

Een bierproeverij is mogelijk vanaf 8 tot maximaal 24 personen. Bij elke ronde krijgen jullie uitleg van onze biersommelier!